Vrijwilligersdag vrijdag 31 augustus Ed Stoop Visvijver in Roden

0 591
24 aug

Sportvisserij Groningen Drenthe organiseert voor haar vrijwilligers elk jaar een vrijwilligersdag. Een dag bedoeld om elkaar te ontmoeten en vanuit onze kant natuurlijk onze kanjers van vrijwilligers te bedanken voor wat ze voor ons doen. Zonder hen kunnen we het niet. Natuurlijk wordt er dan ook gevist. Dit jaar gaan we 's vanaf 13.00 tot 16.00 vissen in de Ed Stoopvijver aan de Dwazziewegen in Roden.

Als u vrijdagmiddag 31 augustus van plan bent te gaan vissen in vijver aan de Dwazziewegen in Roden, kijk dan niet raar op van onze vrijwilligers. Zij gooien dan ook een hengeltje uit! Donderdag of vrijdagochtend vroeg worden er borden geplaatst zodat u kunt zien welk stuk gereserveerd is voor onze vrijwilligers. 


Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.