OVERZICHT VERGADERDATA, WEDSTRIJDEN EN ANDERE BIJEENKOMSTEN 2013 (Printversie klik hier)

Week 2
Week 3

Week 7


Week 8
Week 8 of 9
Week 10
Week 11

Week 12

Week 13

Week 14
Week 15



Week 16
Wk 15/16/17
Week 17/18
Week 18
Week 19

Week 20
Week 21




Week 22

Week 23



Week 25
Week 26
Week 27


Week 28
Week 29
Week 36

Week 37/38
Week 37

Week 38
Week 39
Week 40
Week 41

Week 42


Week 45

Week 46
Wk 46/47/48?
Week 47
Week 48
Week 50
Week 51


Di 8 januari
Di 15 januari
Wo 16 januari
Di 12 februari
Di 12 februari
Wo 13 februari
Di 19 februari

Di 5 maart
Di 12 maart
Wo 13 maart

Di 19 maart
Wo 27 maart

Wo 3 april
Di 9 april
Di 9 april
Wo 10 april
Za 13 april
Di 16 april

uiterlijk 29 april
Wo 1 mei
Di 7 mei
Wo 8 mei
Za 18
Di 21 mei
Di 21 mei
Di 21 mei
Vr 24 mei
Za 25 mei
Di 28 mei
Za 1 juni
Di 4 juni
Wo 5 juni
Za 8 juni
Za 8 juni
Di 18 juni
Wo 26 juni
Wo 3 juli
Wo 3 juli
Za 6 juli
Di 9 juli
Di 16 juli
Di 3 september
Wo 4 september

Di 10 september
Vr 13 september
Di 17 september
Wo 25 september
Di 1 oktober
Di 8 oktober
Wo 9 oktober

Di 15 oktober
Wo 16 oktober
Di 5 november
Wo 6 november
Di 12 november

Di 19 november
Di 3 december
Wo 11 december
Wo 18 december

COW-vergadering (20.00 uur)
COJ-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Beroepskrachtenoverleg
COW-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
COJ-vergadering (20.00 uur)
Portefeuillehouders overleg W&V, Wedstrijden
Beroepskrachtenoverleg
COW-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Portefeuillehouders overleg Jeugd
COJ-vergadering (20.00)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Verzenden -concept- agenda LV
Voorzitteroverleg federatie/districten
COW-vergadering (20.00 uur)
Beroepskrachtenoverleg
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Noordoostelijk Federatiekampioenschap
COJ-vergadering (20.00 uur)
Bezoeken districten
Verzenden def. agenda en voorstellen LV naar hsv's
Beroepskrachtenoverleg
COW-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Federatie Gr.Dr. senioren/korpsen (Nrd.Willemskanaal-Vries)
COJ-vergadering (20.00 uur)
Ledenvergadering OOST-NEDERLAND
Ledenvergadering FRIESLAND
Visdag bestuur Sportvisserij Nederland
NATIONALE HENGELDAG (promotiedag Jeugd)
Ledenvergadering GRONINGEN DRENTHE
Federatie Gr.Dr. Jeugd (sel.NK) (Havenkanaal-Assen)
COW-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Ledenvergadering SPORTVISSERIJ NEDERLAND
Federatie Gr.Dr. feeder/korpsen (van Starkenborghkanaal)
COJ-vergadering (20.00 uur)
1e Federatie Gr.Dr. 55+ (Nrd.Willemskanaal-Vries)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Koppelwedstrijd junior + senior
Gezamenlijke jeugdactiviteit Visgids Groningen, Total Fishing en HSF
COW-vergadering (20.00 uur) is basisschool vakantie
COJ-vergadering (20.00 uur)
Beroepskrachtenoverleg
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Portefeuillehouders overleg W&V, Wedstrijden
COW-vergadering (20.00 uur)
Personeel dagje uit met SPORTVISSERIJ NEDERLAND
COJ-vergadering (20.00 uur)
2e Federatie Gr.Dr. 55+ (Nrd.Willemskanaal-Vries)
Beroepskrachtenoverleg
COW-vergadering (20.00 uur)
Bestuursvergadering (19.30 uur)
Portefeuillehouders overleg Jeugd
COJ-vergadering (20.00 uur)
Voorzitteroverleg federatie/districten
Beroepskrachtenoverleg
Bestuursvergadering (19.30 uur)
COW-vergadering (20.00 uur)
Bezoeken districten
COJ-vergadering (20.00 uur)
Beroepskrachtenoverleg
Bestuursvergadering (19.30 uur)
17.30 Ė 19.30 uur: oudejaarsbijeenkomst vrijwilligers en evt. afscheid
20.00 Ė 21.00 uur: evaluatie bestuur

Nederlandse Kampioenschappen zoetwatervissen





NK Clubs za.11 mei.
NK Senioren za.31 aug.
NK Junioren za.7 sept.
NK Feeder za.14 sept.
NK Korpsen za.28 sept.
Lage Vaart, Almere (Trekweg) 
Nrd.Willemskanaal-Vries
Lage Vaart, Almere (Trekweg)
van Starkenborghkanaal-Aduard
Locatie volgt zsm.

Topcompetitie 

za 20 april
zo 21 april
za 15/zo 16 juni
za 13/zo 14juli
za 21/zo 22 sept.

Kanaal door Voorne, Hellevoetsluis
Kanaal door Voorne, Hellevoetsluis
Nrd.Willemskanaal-Vries/Havenkanaal-Assen)
Noord Hollandsch, Molen Neck-Spijkerboor
Kanaal Gent-Terneuzen, Sas van Gent

Topcompetitie zoetwater feeder (4 wedstrijden)

zo 5 mei
zo 23 juni
za 5 en zo 6 oktober

 

Noord-Hollands kanaal, Akersloot
Pr.Margrietkanaal, Blauferlaet-Gerkesklooster  
Amsterdam-Rijnkanaal, Maarssen

Topcompetitie zoetwater Karper 19, 20 en 21 april
24, 25 en 26 mei
15,16 en 17 juni
11, 12 en 13 okt.
Lage Vaart, Almere (Trekweg)
Otheense Kreek, Terneuzen
Langebosch/Borgerswold, Veendam 
Het Rutbeek, Enschede

Internationale wedstrijden Zoetwatervissen
Interland N/D Heren
Interland N/D Dames
Feeder Challenge
WK Korpsen (Clubs)
EK Senioren
Meerlanden Zoet
Interland Junioren
WK Junioren/Beloften
NeDuLux
WK Veteranen
WK Dames
WK Senioren
WK Karper
I.A.M.
Interland N/B Feeder
Interland N/D Feeder
WK Feeder
EK Vliegvissen

vr. 3-5 mei in Nederland, Havenkanaal, Assen
in najaar in Nederland
5-7 april, Kanaal Gent-Terneuzen
ma. 3-10 juni, kanaal Brian, VenetiŽ, ItaliŽ
ma. 24 juni tot 1 juli, watersportbaan Novisad, ServiŽ
wo. 3 tot 7 juli in Oostenrijk
vr. 9-10 augustus in Nederland
ma. 22-29 juli, Rieux in Frankrijk
vr. 2-4 augustus, Amertak, Geertruidenberg
ma. 5-12 augustus, in Capljina, BosniŽ
ma. 19-26 augustus in Radece, SloveniŽ
ma. 9-16 september, Zeranskimkanaal, Polen
di. 24-30 september, Montargil, Portugal
za. 19+ 20 oktober in Brandenburg
26-27 oktober, Kanaal Gent-Terneuzen
12-13 oktober, Gelderse Ijssel, Deventer
ma. 18-25 november, Bloemfontein, Zuid-Afrika
15-22 september, Slowakijke 

 

Goede vrijdag
Pasen
Bevrijdingsdag
Hemelvaartsdag
Pinksteren

Schoolvakanties 
Kerst (wk 52 t/m 1)
Voorjaar (wk 8)
Mei (wk 18)
Zomer (wk 28 t/m 34)
bouwvak (wk 30 t/m 32)
Herfst (wk 43)
Kerst (wk 52 t/m 1)
29 maart
31 maart en 1 april
zo. 5 mei
9 mei
19 en 20 mei

(bo+vo) regio noord 2013:
22-12-2012 t/m 06-01-2013
16-2 t/m 24-2
27-4 t/m 5-5
6-7 t/m 18-8 (basis) / 6-7 t/m 25-8 (voortgezet)
22-7 t/m 9-8 (Noord)
19-10 t/m 27-10
21-12-2013 t/m 5-1-2014